آدرس

احمدآباد مستوفی، خیابان ولیعصر شمالی رو به ورزشگاه تختی

  • English
 

سبد خرید

هیدرولیک پیچی ۷۰۰ بار برای فراهم کردن یک اتصال سریع قابل باز و بسته شدن در خطوط انتقال سیالات مورد استفاده قرار می گیرد. این کوپلینگ ها از فولاد کربن با آبکاری روی طراحی شده که در برابر فشار مقاومت بسیار بالایی دارند و باعث میشود به راحتی کارایی خود را از دست ندهد و تا فشار ۷۰۰ بار را به راحتی تحمل میکند.

کوپلینگ پیچی هیدرولیک فرو دارای جنس بدنه فولاد کربن استیل بوده و در ابعاد مختلفی قابل تهیه می باشد. ماکزیمم فشار کاری این کالا بین 380 الی 720 بار بوده و در بازه دمایی -30 تا +110 درجه سانتی گراد عمل می کند. آب بندی این دستگاه به وسیله NBR بوده و توسط روکش روی آبکاری شده است.

وجود شیر قطع و وصل در اتصالات فشنگی سبب شده تا با جدا کردن آنها جریان سیال در محل قطع می‌شود. کوپلینگهای هیدرولیک پیچی ۷۰۰ برای جدا سازی شیلنگ از دستگاه و قطع و وصل کردن مدار هیدرولیکی با سرعت بالا استفاده می‌شود. جنس این کوپلینگ ها از فولاد کربن با آبکاری روی بوده تا در برابر فشار مقاومت بسیار بالایی داشته باشد و به راحتی کارایی خود را از دست ندهد. جنس واشر آن نیز از نیترول می‌باشد. کوپلینگ هیدرولیک پیچی ۷۰۰ بار در صنایعی که فشار زیادی به لوله وارد میشود کاربرد فراوان دارد. دریچه های (سوپاپ) توپی دارای فنرهای متعادل و کالیبره شده بوده تا به هنگام عبور جریان روغن افت فشار را به حداقل میزان ممکن برساند.

تماس تلفنی