آدرس

احمدآباد مستوفی، خیابان ولیعصر شمالی رو به ورزشگاه تختی

  • English
 

سبد خرید

کوپلینگ هیدرولیک سری ۶۰ استیل ( ISOB 7241-1 SS) در تجهیزات ساختمان سازی ، تجهیزات جنگلی ، دستگاه های هیدرولیک ، تجهیزات نفتی و دیگر دستگاه هایی که به سیستم هیدرولیک مجهزند کاربرد دارد. محدوده دمایی استفاده از این اتصالات از منفی ۲۵ تا مثبت ۲۰۰ درجه سانتیگراد است و محدوده فشار کاری آن نیز ۲۵۰ بار است.

استفاده از این قطع مانند پیچ بوده که به هر دو سر بسته می شود.و وظیفه آن تسریع عمل قطع و وصل کردن جریان است تا از هدر رفتن زمان و مواد سیال جلوگیری کند. جنس این کوپلینگ همانطور که از نامش پیداست از استیل ضد زنگ بوده تا فشار کاری تا 250 بار را تحمل کند.

وپلینگ گوشواره ای استنلس استیل یکی از انواع اتصالات هیدرولیک جهت اتصال سریع و آسان دو قطعه به یکدیگر می باشد.

کوپلینگ ها بطور کلی از نظر شیوه باز و بسته شدن به انواع مختلفی تقسیم می شوند:
– باز و بسته شدن با چرخش به طرفین
– اتصال دو قطعه به وسیله رزوه

باز و بسته شدن به واسطه گوشواره های قرار گرفته در دو طرف کوپلینگ از این میان کوپلینگ های گوشواره ای به جهت طراحی خاص و قابلیت باز و بسته شدن سریع و آسان و همچنین آب بندی شیلنگ بطور کامل و جلوگیری از هرگونه نشتی، کاربردهای فراوانی در صنایع گوناگون دارند. این نوع از کوپلینگ ها قابل استفاده در شیلنگ های باد، مواد شیمیایی، شیلنگ های آب، شیلنگ های مواد غذایی و … می باشند.

کوپلینگ های ثابت 3 دسته اند:
– کوپلینگ هایی که به صورت چپ گرد یا راست گرد باز و بسته می شوند.
– کوپلینگ هایی که دو سر رزوه هستند و یکی چپ گرد و دیگری راست گرد است.
– کوپلینگ گوشواره ای استیل توسط گوشواره ها طرفین خود باز و بسته می شوند.

کوپلینگ متحرک:
کوپلینگ های متحرک نیز یا از استنلس استیل و یا از کربن استیل تولید می شوند و موتور به گیربکس، الکتروموتور به دینام و … از این دسته اتصالات مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرند. کوپلینگ گوشواره ای استیل نیز از دسته اتصالات مکانیک می باشد اما به دلیل اینکه برخی قطعات و نقشه های لوله کشی نیاز به تغییرات و سرویس های دوره ای دارند به جهت بالا بردن سرعت باز و بسته کردن کوپلینگ از کوپلینگ گوشواره ای استفاده می شود.

تماس تلفنی